• Mistrz Tabliczki Mnożenia ponownie poszukiwany!

• Sesja jesienna konkursu zgromadziła wielu ochotników. Tych, którzy nie pomylili się ani razu zostało siedmioro. Szczęśliwa siódemka sprawdzi się ponownie podczas etapu finałowego już w najbliższy czwartek. Oczywiście życzymy im powodzenia!

Do etapu finałowego z grupy młodszej (kl. 4-5) dostali się:

Kornelia S., Sandra S., Jakub B., Marcel G. Grupę starszą (kl. 6-8) reprezentować będą: Alan D., Laura R., i zeszłoroczna zwyciężczyni Zuzanna B. Brawo!

• Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

• Szkolne Koło Caritas po raz kolejny dołączyło do akcji "Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera". Zbieramy produkty spożywcze z długim terminem przydatności oraz artykuły chemii gospodarczej. Punkt zbiórki znajduje się przy pokoju nauczycielskim. Akcja potrwa do 10 grudnia.

• W zdrowym ciele zdrowy duch

• Wizyta w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej - zajęcia ogólnorozwojowe, zawody w przeciąganiu liny.  Uczniowie zostali oprowadzeni po całym Klubie Fitness, a nawet testowali bieżnie elektryczne i rowerki stacjonarne co sprawiło bardzo dużą frajdę. Po wszystkich atrakcjach była mała przekąska w postaci Zdrowych Batoników bez cukru.

• Greccy bogowie

• Greccy bogowie w corocznym obchodzie po szkole. Film tutaj.

Klasa V to fani historii, w każdym jej odcieniu i temacie.

Lekcja o bogach greckich to okazja do przebieranek i zabawy,

a także pogłębianiu wiedzy o mitologii.

• Domowi detektywi – Jaś i Małgosia na tropie

• Nasi uczniowie z klasy IV i V biorą udział w programie profilaktycznym rekomendowanym przez ministerstwo zdrowia. Prócz poważnych treści, jest przy tym masa zabawy i uśmiechu. Zapraszamy pozostałych uczniów na zajęcia!

• English is fun

• Na zajęciach dodatkowych z języka angielskiego „English is fun” uczniowie klas I-III pogłębiają swoje umiejętności poprzez wykonywanie ciekawych zadań, udział w zabawach i granie w gry. Jeżeli chcesz razem z nami poznać ten język zapraszamy w poniedziałek od 12.40 do 13.25.

• Dokarmianie zwierząt

• Za oknem biało, zima tuż tuż warto więc pamiętać o zwierzętach. Dzieci z grupy Słoneczek rozmawiały dzisiaj o zwyczajach zwierząt w czasie zimy. Dowiedziały się w jakiś sposób dokarmiać zwierzęta i przygotowały przekąski dla ptaków, które zawiesiły na gałązkach drzew w pobliżu szkoły.

• Książka w podróży

• Wszystkich miłośników książek serdecznie zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym ZABIERZ KSIĄŻKĘ NA SPACER, KSIĄŻKA W PODRÓŻY. Wykonaj zdjęcie, jak czytasz w samochodzie, autobusie, pociągu.... a może już masz zdjęcie z książką na spacerze lub w innym miejscu? Na Twoją fotkę czekam do 30 listopada 2022 roku. Mam dla Ciebie ATRAKCYJNE NAGRODY

pani Kasia

• Robótki ręczne

• Robótki ręczne! Relaks, ćwiczenie cierpliwości i zręczności. Chętni byli, materiały były i dużo ciekawych sytuacji też! Zaczęliśmy od robienia na drutach. Łatwo nie było, ale chęci dużo. Cd nastąpi. #LaboratoriaPrzyszłości

• Dzień Pluszowego Misia

• Kochani! Serdecznie zachęcamy do udziału w zbiórce. Jeśli macie w domu zabawki, których już nie potrzebujecie to podarujcie je potrzebującym.

• Pomoc dla Hospicjum

• KOCHANI, po raz kolejny dołączamy do drużyny św. Mikołaja i zbieramy dary dla złotowskiego hospicjum. Wyszczególnione na plakacie produkty gromadzimy w klasach do 6 grudnia.