• 179 dni nauki w klasie III

• Po wielu dniach wspólnej nauki, zabawy i wycieczkach, mniejszych i większych sukcesach klasa III kończy I etap edukacyjny. Życzymy Wam słonecznych i bezpiecznych wakacji. Podróżujecie i odpoczywajcie tyle ile się da!

• Podchody w kl. III

• Podchody w klasie III to czas wspólnej integracji i zabawy na świeżym powietrzu.

Zadania do odszukania i rozwiązania przysporzyły Nam wiele radości!

• Sukcesy i gratulacje!

• Przedsmakiem kończącego się roku szkolnego był apel podsumowujący sukcesy naszych uczniów, który odbył się w środę.

Powodów do dumy było wiele, wyróżniliśmy uczniów między innymi w: konkursie ortograficznym, konkursie literackim "Wiersz o przyjaźni", konkursie LEON, konkursie tabliczki mnożenia, konkursie plastycznym "Tolkien i jego światy", aktywnych w Samorządzie Uczniowskim, konkursie ekonomicznym dla klasy 3, uczennicom aktywnym w naszym Poczcie Sztandarowym, aktywnym w tym roku sportowcom na konkursach zewnętrznych i szkolnych.

Gratulujemy wszystkim nagradzanym, trzymamy kciuki za Wasze dalsze sukcesy!

• Grupy przedszkolne kończą dzisiaj swój rok szkolny!

• To był występ pełny wzruszających chwil, pięknych aranżacji piosenek, a także dziecięcych uśmiechów kierowanych do rodziców. Grupa 0 już szykuje się do wyzwań związanych ze szkolnymi obowiązkami, trzymamy kciuki za ich edukację.

• Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy

• Przedstawiamy laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Leon. Magdalena Filarowska zajęła VI miejsce, Oleksandra Balym VII miejsce i Sandra Rosińska IX miejsce. Gratulujemy!

• Dzień Muzyki

• Moc dźwięków, tonów i nut! Moc uśmiechów, układów tanecznych i stylizacji!

To wszystko mieliśmy okazję obserwować w naszym Dniu Muzyki.

Wczoraj nasi uczniowie przygotowali niezwykły koncert, chwytających za serce momentów i wesołych przedstawień. Nam nie pozostawało nic innego jak oklaskiwać występujących i bawić się w rytm muzycznych wrażeń.

Cieszymy się, że szkoła może okazać się platformą do prezentowania talentów! Szczególnie takich.

• Razem przez świat

• Uczniowie klasy I otrzymali właśnie certyfikat wzięcia udziału w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Razem przez świat”. Przez cały rok szkolny realizowali działania pozwalające poznać otaczający nas świat.

• Biedronki w Wałczu

• Wczoraj Biedroneczki wybrały się na wycieczkę do Wałcza. Spędzilły miło czas na placu zabaw, zjadły pyszne lody i udały się na krótki spacer. To był udany dzień!

• Dotknij, poczuj, zobacz

• Miło nam poinformować, że nasi wyjątkowi uczniowie z klasy II

ukończyli udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym

"Dotknij, poczuj, zobacz".

• Na sportowo

• Dzień 20 czerwca br. nie upłynął w naszej szkole pod znakiem nudy. Okrzyknięty został „Dniem Sportu” pod patronatem akcji „Zachowaj Trzeźwy Umysł” i dostarczył wielu miłych niespodzianek. Uczniowie wzięli udział w zmaganiach sportowych. Dzień ten był bardzo wyjątkowy i udowodnił, jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa sport. Myślimy, że każdy z nas z niecierpliwością czeka na kolejne takie akcje i z chęcią weźmie w nich udział.

#zachowajtrzeźwyumysł

• Stateczkiem "Marta"

• Kolejny wyjazd klasy IV. Tym razem wybraliśmy się do Wałcza na przejażdżkę stateczkiem " Marta" i mogliśmy podziwiać przepiękne widoki J. Raduń. Skosztowaliśmy pyszne lody prosto od "Krówki". Był też czas na zabawę na placu zabaw, poznanie sportowej historii Wałcza i dokarmianie ptaków. Czas spędziliśmy miło i sympatycznie.

• Kolory wakacji

• Koło Fotograficzne kończy dzisiaj swoje działania w tym roku szkolnym. Zrealizowaliśmy temat: „Kolory wakacji”. Pamiętajcie żeby w trakcie wakacji kolekcjonować dobre kadry!

• Integracyjnie w kl. VII

• Integracyjny wyjazd w kl. VII

W miniony piątek uczniowie kl. VII wraz z wychowawcą wybrali się, by popływać statkiem, skosztować pysznych, prawdziwych lodów, zjeść ulubioną pizzę i spędzić nieco czasu na siłowni na świeżym powietrzu.

Było wesoło, sympatycznie i pysznie.

Wszyscy składają serdeczne podziękowania p. Edycie za wspólne spędzenie kilku chwil.

• Kreatywne prace plastyczne

• Klasa II ukończyła udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Kreatywne prace plastyczne". Każdy uczeń otrzymał CERTYFIKAT, potwierdzający wykonanie wszystkich zadań.

• Solec Kujawski

• 14 czerwca Biedroneczki i Słoneczka wyruszyły w poszukiwaniu przygód do Solca Kujawskiego. To właśnie w „Jura Park Solec” dzieci mogły przenieść się w pradawny świat dinozaurów. Przedszkolaki spędziły czas bardzo aktywnie i kreatywnie rozpoczynając od ścieżki dydaktycznej o długości ok. 2km. Następnie dzieci udały się na seans filmowy do kina, gdzie dzięki najwyższej technologii 5D mogły rozbudzić swoje emocje. Po seansie czekały na dzieci warsztaty plastyczno-paleontologiczne. Na zakończenie nie zabrakło atrakcji w postaci pobytu na placu zabaw oraz parku rozrywki.

• Pierwszaki w Lubnie

• Do wakacji pozostało jeszcze kilka dni, więc Pierwszaki postanowiły odwiedzić bardzo ważne miejsce na mapie naszej gminy - bibliotekę w Lubnie. Uczniowie zwiedzili każdy zakątek tego magicznego miejsca, wzięły udział w warsztatach plastycznych oraz otrzymały książki w ramach akcji „Mała książka, wielki człowiek”. Dziękujemy bardzo Pani Aldona Piaskowska za ciepłe przyjęcie.