• Przedszkolaki świętują

• Przedszkolaki z gr. młodszej obchodziły wczoraj "Dzień Ciasta Marchewkowego" Dzieci brały udział w różnych zabawach i konkurencjach marchewkowych :

1.Zabawa na spostrzegawczość "Gdzie ukryły się marchewki"

2.Zabawa matematyczna "Ile marchewek jest w koszyku"

3. Zabawa zręcznościowa "Która marchewka pierwsza".Na zakończenie wszystkie dzieci zjadły po kawałku ciasta marchewkowego i wypiły po szklance ciepłego mleka

• Dzień Ciasta Marchewkowego

• Dzień Ciasta Marchewkowego. Dzisiaj na zajęciach królowała marchewka którą wykorzystaliśmy jako liczmany podczas zajęć matematycznych. Następnie układaliśmy z marchewek literki i robiliśmy marchewkowe stempelki. Na koniec zjedliśmy babeczki marchewkowe upieczone przez jedną z naszych mam. Dziękujemy!

• Bezpieczny internet

• Cieszymy się, że wspólnie z nami bierzecie udział w akcji karnawałowej, jednak pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa. Korzystanie z Internetu i telefonu powinno odbywać się pod kontrolą rodziców, to oni są strażnikami Waszej prywatności. Zadbajcie żeby w nocy telefon leżał daleko od łóżka, a także żeby miał zainstalowany program antywirusowy. Pamiętajcie, zdrowe korzystanie z Internetu jest najważniejsze!

• Muzeum II wojny światowej

• 27 stycznia 1945 r. obóz Auschwitz-Birkenau został wyzwolony przez żołnierzy sowieckiej 60. Armii 1. Frontu Ukraińskiego.Dla uczczenia pamięci żydowskich ofiar zamordowanych w czasie II wojny światowej przez niemieckich nazistów, w listopadzie 2005 r. Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło uchwałę o ustanowieniu Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Jest on obchodzony w rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau.

• Dzień Dziadka w "zerówce"

• Kochani Dziadkowie w dniu Waszego świeta życzymy Wam dużo zdrowia, uśmiechu i samych pogodnych dni. Słoneczka specjalnie dla Was zaśpiewały piosenkę najpiękniej jak potrafią oraz własnorecznie wykonały małe upominki, które chą Wam ofiarować . Wszystkiego najlepszego !!!

• Dzień Babci i Dziadka w kl. II

• Z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie klasy II przygotowali im prezenty- kalendarze. Teraz każda babcia i dziadek będą mogli zaznaczać w nim dni spędzane ze swoimi kochanymi wnukami.

• Dzień Babci i Dziadka w kl. III

• 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia - Dzień Dziadka.

Z tej okazji uczniowie z klasy III nominowali babcie i dziadków

do otrzymania tytułu

"Najlepszej babci i najlepszego dziadka na świecie ".