• Majowe święta

• Święta majowe zawsze były dla nas ważne, a sposobów na ich upamiętnienie nie brakowało. W tym roku zaproponowaliśmy uczniom specjalny cykl lekcji, chcemy się podzielić tymi wspomnieniami fotograficznymi i szykujemy małą niespodziankę. Mamy nadzieję, że ten czas minie nam z towarzyszącą refleksją historyczną.

• "ILE WAŻY ŚWIĘTY MIKOŁAJ"?

• W tym roku szkolnym ponownie przystąpiliśmy do akcji "ILE WAŻY ŚWIĘTY MIKOŁAJ"? Akcja polegała na zebraniu bilonu o jak największej wadze w okresie od 29.X.2020 r. do 20.IV.2021 r. Zebraliśmy 46 kilo monet w kwocie 470 zł. Celem akcji było wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy.