• "Polski ZŁOTY ma sto lat!"- Europejskie Centrum Pieniądza

• Warsztaty w Europejskim Centrum Pieniądza NBP to nasz główny cel wycieczki do Warszawy, to punkt projektu "Polski ZŁOTY ma sto lat!". Ciekawostek i faktów o historii było naprawdę wiele, między innymi najcięższy banknot na świecie, sejf skarbca i możliwość podniesienia sztabki złota, a także pracownia projektanta banknotów. Obiekt szokował innowacyjnością i nowoczesnym podejściem do muzealnictwa.

• "Polski ZŁOTY ma sto lat" - Lodowisko

• Warszawa to nie tylko wielka historia i ważne symbole, to także dobra zabawa, taka jak wieczorne lodowisko wokół Syrenki na Rynku :) Chętni wrażeń spróbowali swoich sił. Aby ich podziwiać naciśnij tutaj.

• "Polski ZŁOTY ma sto lat!"- cd

• Dzień drugi wyjazdu do Warszawy z projektu "Polski ZŁOTY ma sto lat!" współfinansowanego przez NBP. Za nami Stadion Narodowy, spacer po centrum Warszawy, zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza i Zamek królewski. Pora na kolejne przygody:)

• "Polski ZŁOTY ma sto lat!"

• Wycieczka do Warszawy z projektu "Polski ZŁOTY ma sto lat!" w trakcie. Zwiedziliśmy Stare i Nowe Miasto, kilka ważnych dla Polski miejsc. Nabraliśmy ochoty na więcej i już jutro kontynuujemy przygodę:)

• Mała książka - wielki człowiek

• Mała książka - wielki człowiek to hasło ogólnopolskiej akcji czytelniczej, do której właśnie dołączyliśmy. Nasi uczestnicy otrzymali już książki na start, a także Karty Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece i wypożyczenie minimum jednej książki maluchy otrzymają naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostaną uhonorowani dyplomem i odznaką😀Dziękujemy pani Aldonie z Gminnej Biblioteki w Karsiborze za zaproszenie nas do czytelniczej przygody🤩#malaksiazka

• "Bezpieczne wędrówki zimą z PZU"

• Uczniowie klasy I wzięli udział w zajęciach edukacyjnych "Bezpieczne wędrówki zimą z PZU". Przedstawiciel PZU, Pani Anna Frejmut przeprowadziła zajęcia, w czasie których uczniowie kształtowali umiejętności oraz nawyki przewidywania skutków swojego postępowania, unikania ryzyka i poczuwania się do odpowiedzialności za podejmowane działania. Na zakończenie uczestnicy otrzymali upominki, za które bardzo dziękujemy.

• Bal karnawałowy uczniów klas VII i VIII

• Ostatniego dnia stycznia uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność bawić się w szkole w Gostomi razem z uczniami tejże szkoły oraz uczniami ze szkoły w Różewie. Liczne zabawy, konkursy i trening zumby zapewnił im niezapomnane wrażenia. Dziękujemy za zaproszenie. :-)

• Bal karnawałowy

• Bal karnawałowy oddziałów przedszkolnych i klas I-III. Super muzyka, piękne stroje, zadowolone dzieci. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie naszej małej imprezki.

• Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

• Oto nasi reprezentanci w Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Aranżacje naszych wokalistów "rozbujały" gości Wałeckiego Centrum Kultury. Dziękujemy im za cudowne występy!