• Głośne czytanie

• W naszej szkole Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania obchodzony jest zawsze wyjątkowo. W tym roku nie mogło być inaczej. W szkole tego dnia zagościli sportowcy. Pojawili się piłkarze, tenisiści, karatecy, kajakarze, przedstawiciele sztuk walki oraz dżokeje . Opowiedzieli o swoich sukcesach i dyscyplinach sportowych. Przeczytali tekst książki pt. „Mistrz fair play” I przybliżyli uczniom obowiązujące w sporcie zasady fair play.

• Przedszkolada

• Przedszkolada - AKTYWNY PRZEDSZKOLAK TO RADOSNY PRZEDSZKOLAK . W kolejnym dniu Tygodnia Sportu nasze Biedroneczki i Słoneczka uczestniczyły w zmaganiach sportowych.

• mPotęga

• W trakcie przygotowywania zadań na podchody matematyczne. :-)

„Projekt dofinansowała Fundacja mBanku"

• Pieszy raj uczniów kl. I-III

• 27 września uczniowie klas I-III wyruszyli na pieszy rajd na Półwysep w Strącznie, aby wspólnie świętować dzień pieczonego ziemniaka. Poznali historię ziemniaka i wiele ciekawostek na temat tego popularnego warzywa. Podczas gdy ziemniaki piekły się w ognisku, dzieci brały udział w zawodach sportowych, w których najważniejszą rolę odgrywały oczywiście ziemniaki. Kibicował nam pan Maciej Żebrowski Burmistrz Miasta Wałcz. Każdy zawodnik otrzymał upominek, który ma przypominać uczniom o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Za przygotowanie poczęstunku dziękujemy rodzicom z klas I-III, a szczególne podziękowania kierujemy do pań Mileny Maraszek, Eweliny Wójcickiej, Ewy Zachaczewskiej oraz panów Tomasza Białeckiego i Tomasza Kamińskiego za nieocenioną pomoc w organizacji dzisiejszego wydarzenia.

• Dzień Pisania Listów

• Drodzy Uczniowie! To idealna okazja żeby napisać kilka słów do pani Ewy Czyżewskiej, pani Katarzyny Kucapskiej i pani Soni Szymańskiej. Obiecujemy przekazać Wasze listy.

• Podchodzimy do podchodów (matematycznych)

• Projekt mPotega, to angażujący projekt, który realizaujemy w naszej szkole już po raz trzeci. Działania, które proponujemy, zostały docenione przez kapitułę mFundacji, co zaawocuje realizacjami zagadnień matematycznch w nietuzinkowy sposób.

W tym roku "zaprzyjaźnimy się" z jednostkami długości, powierzchni i objętości.

Zadania, jakie będziemy realizować w terenie przygotowujemy sami i pod okiem naszych nauczycielek matematyki.

Zostaliśmy podzieleni na grupy zadaniowe i już część zadań czeka na rozwiązanie. Wkrótce oczekiwane podchody matematyczne :-)

• Na tropie skarbu

• #BeActive

Spacer to zdrowie. Chodzenie jest aktywnością fizyczną, która jest zdecydowanie niedoceniana a może korzystać z niej każdy. I my właśnie z niej skorzystaliśmy w Europejskim Tygodniu Sportu. Skarb odnaleziony